Брекети і використання іригатора

Posted by Denys 10.05.2021 0 Comment(s)

Брекети і використання іригатора

Часто від стоматолога можна почути про спеціальні гумках, які ставляться на брекети. Призначення цих гумок різний, але їх об'єднує матеріал - силікон, прекрасно сумісний з людськими тканинами і не викликає алергії. За призначенням гумки для брекетів діляться на:

  • лігатури;
  • ланцюжки;
  • тяги.

Лігатури - це складові спочатку встановлюється конструкції. Іноді це бувають зволікання, але менш травматичними вважаються гумки. Вони служать для фіксації замку брекета на дузі, а також їх натяг може задавати ступінь тиску на конкретний зуб. У міру виправлення прикусу стоматолог буде підтягувати гумки-лігатури, щоб ви могли просуватися в лікуванні далі.

Дефектом зубного ряду можуть бути не тільки нерівно стоять зуби, але і великі відстані між ними, звані трьома. Цей недолік коригується гумовими ланцюжками, які тягнуть сусідні зуби у напрямку один до одного. Щоб забезпечити таку тягу, гумки кріплять до спеціальних пластин, встановленим в проблемній зоні зубного ряду. Ланцюжки вимагають періодичної заміни у міру зближення зубів між собою в процесі носіння брекетів. При суміщенні іригатора з насадками добре очищається від залишків їжі незнімна конструкція - брекети. Також видалятиметься і бактеріальний наліт.

Тягами називають єдину різновид силіконових кілець, яку пацієнт повинен надягати і знімати сам. Встановлюються вони не відразу, а вже через кілька тижнів від початку носіння брекетів.

Як працюють тяги для брекетів?

Це єдині межчелюстние сполучні ланки, які можуть використовуватися в брекет-системах. Багато пацієнтів ніколи не чули про такі гумки для брекетів, так як мали щастя носити тільки одну дугу, так як або тільки верхня, або тільки нижня щелепа потребувала виправленні нерівностей зубного ряду. Але коли в роті встановлено дві дуги, то може виникнути порушення жувальних пар, що складаються з верхнього і нижнього зуба. Щоб сформувати такі пари заново, при виправленому прикусі, потрібно зробити так, щоб зуби не сильно «поїхали» один від одного. За допомогою зубного центру, ви не будете переживати про чистоту між ваших зубів під час тяги.

Положення межчелюстних тяг визначає лікар. Це можуть бути:

  • тяги, що надягають на один верхній і один нижній зуб;
  • фіксація трикутником, коли на одній щелепи задіюється два або три зуба, а на іншій - один;
  • коробчатое кріплення, коли використовується по два зуба зверху і знизу;
  • змішаний тип, коли використовується одночасно декілька видів фіксації.

Правильно підібрані тяги не повинні заважати розмовляти і приймати їжу. Час їх установки може займати від тільки нічного часу до цілої доби. Це теж визначає стоматолог-ортодонт. Лікар навчає пацієнта, як правильно надягати гумки на спеціальні гачки, передбачені на брекетах, якщо носити тяги потрібно з перервами.

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово