Apple E1 and Colgate

Apple E1 and Colgate
На сторінці:
Сортувати:

Зубна щітка Apple E1

Код товару: 3501

5 212 грн

Кількість насадок: 1

Зв'язується з системами: Colgate на iPhone, iPad або Apple Watch

Підключення до гаджетів: по Bluetooth

Додатково: додаток Connect для iOS дозволяє власнику «інтелекту» грати в ігри; відстежує звички користувача і дає йому рекомендації; дозволяє виробити для себе ефективну чистку

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Магазин «Зубні рішення» має честь представляти зубні щітки Apple спільно з Colgate ПЕРШИМИ в Україні.

Пропонуємо Вашій увазі величезний прорив в світі технологій. Більшість власників Apple давно чекали і нарешті сталося ...у продажі з'являється перша «інтелектуальна щітка» або «розумна щітка».
Можете собі уявити, що з «розумною щіткою» ви самі собі стоматолог. Ви зможете зробити те що раніше було лише мрією далекою від реальності а саме за допомогою пристрою «Smart Electronic Toothbrush E1» користувач зможе самостійно побачити і діагностувати стан власних зубів. Схоже як рентген але тільки крутіше і легше.


Як і хто створив першу в світі «розумну» щітку і що вона може?
На нашому сайті стартував продаж «розумної» зубної щітки Apple E1, створеної спільно з компанією Colgate. Пристрій «Smart Electronic Toothbrush E1» виглядає як звичайна електрична щітка. У ручку щітки вбудований механізм, який зв'язується з додатком Colgate на iPhone, iPad або Apple Watch. На насадці щітки влаштовані сенсори, які визначають нахил і потрібне положення 16 блоків щетинок.


Apple представляє розробку «першої щіткою зі штучним інтелектом». Що це означає? Пристрій зберігає дані про кожному чищенні зубів і створює індивідуальний режим на основі ваших особливостей. Для дітей щітка стане не тільки хорошим помічником по догляду за зубами а й веселою і захоплюючою грою за рахунок того що в неї додано дві безкоштовні, спеціальні ігри, в яких щітка виконує функцію контролера. Принцип гри в кількість "зароблених" монет залежить від того, як довго людина чистить зуби. «Зубна щітка майбутнього» завершить свою чистку за лічені секунди.


Зубна щітка підключається до "айфону" по Bluetooth. Супутнє додаток Connect для iOS дозволяє власнику «інтелекту» грати в ігри, стежити за регулярністю чищення зубів і нагадує про необхідність повторити процедуру або час завершення. "Розумна" щітка відстежує звички користувача і дає йому рекомендації, які охоплюють ефективному очищенню ротової порожнини що дозволяє виробити для себе ефективну і підходящу чистку за лічені секунди.


Зубна щітка Apple E1 контролює процес чищення зубів - вона вказує користувачу на ділянки більш проблемні і потрібних в додаткової чистки або які залишилися недоторканими. Пристрій також може скласти карту порожнини рота, а отримані дані завантажити на смартфон, які може побачити як сам користувач так і Ваш лікар-стоматолог або ортодонт.
Батареї гаджета пристрою Apple E1 вистачає на 10 днів без підзарядки.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово