Професійне чищення зубів: особливості процедури і очікуваний результат

Posted by Web 21.08.2021 0 Comment(s)

Професійне чищення зубів: особливості процедури і очікуваний результат

Жовтий наліт на зубах і постійна наявність неприємного запаху з ротової порожнини є найпоширенішими приводами звернення клієнтів до стоматологів-гігієністів для проведення якісної чистки зубів в професійному виконанні. Адже саме білосніжна гарна посмішка є тим самим ключем до успіху, росту, досягненням і просто гарного настрою.

Такі процедури позволяют усунути неприємний запах і відбілити зубну емаль абсолютно безболісно протягом години, а сам результат зберігається не менше півроку. В якості альтернативи професійним періодичним чисткам варто звернути увагу на спеціальний іригатор для порожнини рота , який в домашніх умовах забезпечує максимальну чистку зубної емалі з обов'язковим усуненням залишків їжі в межзубном просторі і важкодоступних для звичайної щітки місцях. Адже саме це є основною причиною появи неприємного запаху.

Особливості проведення професійного чищення зубів за допомогою лазера

Однією з найбільш затребуваних стоматологічних послуг по праву є чистка зубної емалі із застосуванням лазера. Такий варіант стоматологічних послуг складається з декількох етапів:

 • визначення відтінку зубної емалі пацієнта за спеціальною шкалою;
 • безпосереднє видалення налетних утворень;
 • установка і фіксування на яснах спеціальних захисних накладок;
 • покриття поверхні зубів спеціальним гелем, що руйнує будь-які відкладення на емалі ;
 • обробка підготовленій поверхні зубів лазерним пристроєм, що забезпечує видалення нальоту і усунення зубного каменю;
 • ополіскування ротової порожнини з подальшим поліруванням поверхні зубів;
 • нанесення захисного шару з фторсодержащим складом, що сприяє відновленню.

 

Такий варіант відновлення білизни зубів вимагає обов'язкової підготовки від стоматолога, а значить, повинен проводитися виключно під наглядом професіонала. Щоб не допускати такої необхідності в догляді за ротовою порожниною, варто звернути увагу на можливість замовити іригатор в Києві для зручного домашнього використання Це пристрій за рахунок подачі води під тиском не тільки не допускає утворення нальоту на зубах, але і надійно усуває навіть самі непомітні залишки їжі, а значить, не провокує появу неприємного запаху.

Переваги вибору на користь професійної лазерної чистки зубів

 1. Гарантоване видалення зубного каменю на емалі і в області ясен.
 2. Абсолютно безшумна робота пристрою, що забезпечує додатковий комфорт пацієнтам.
 3. Можливість безконтактної і повністю безболісної роботи над відновленням красивою білосніжної усмішки.
 4. Процедура є безпечною і не може привести до руйнування зубно й емалі або ж появи тріщин, а також прояву кровоточивості ясен.
 5. При дотриманні рекомендацій лікуючого стоматолога отриманий результат можна успішно зберегти як мінімум на рік.

Особливості проведення ультразвукової процедури очищення зубної емалі

Для ультразвукової обробки ротової порожнини стоматологи використовують спеціальний апарат - скайлер. Спочатку на поверхню зубів наноситься спеціальні й гелевий склад, який виділяє кисень. Саме його вплив дозволяє зруйнувати наліт і зубний камінь , а за рахунок ультразвукових вібрацій обробляються поверхні емалі в менш доступних місцях ротової порожнини. Одночасно з цим очищаються ясна. Як завершального етапу емаль зубів полірують спеціальною захисною пастою.

Переваги вибору професійної ультразвукової чистки зубів

 1. Добре справляється з нальотом і утвореннями зубного каменю під яснами, самими важкодоступними місцями.
 2. За рахунок непрямого впливу на поверхню зубів, максимально дбайливо зберігається цілісність емалі.
 3. Є можливість освітлення зубної емалі на кілька тонів.
 4. Процедура проводиться безшумно і абсолютно безболісно.

Такий варіант професійного чищення зубів не допускається при наявності брекетів і використанні імплантів. В останньому випадку є ризик руйнування клею, на якому вони зафіксовані.

Особливості чищення зубів процедурою Air Fiow

Процес обробки ротової порожнини під назвою Air Fiow обумовлена р аспиленіем спеціального складу з води, соди і кисню. Процес чищення відбувається досить комфортно і безболісно. Незважаючи на безконтактність способу, очищення піддаються всі важкодоступні місця, а результат помітний вже після першого сеансу. В результаті роботи зубна емаль додатково обробляється фтором.

Важливі інструкції про заходи догляду за зубами після процедури професійного чищення

Перші кілька днів після процедури зуби потрібно чистити після кожного прийому їжі. Замість пасти та щітки можна використовувати спеціальні бальзами або хоча б обполіскувати рот чистою водою. Як ополіскування можна використовувати іригатор для порожнини рота Цей варіант завжди комфортніше і надійніше ніж звичайне ополіскування.

Сама чистка зубів повинна тривати близько 3 - 5 хвилин з обов'язковим підбором правильної зубної пасти та щітки. Після усунення зубного каменю можна спостерігати підвищену чутливість зубів. Саме тому в перший час варто відмовитися від вживання дуже гарячих і холодних напоїв, а також страв. Дискомфорт також може проявитися після вживання твердих, кислих і солодких продуктів. Під забороною залишається також куріння і кави. Саме в такому випадку можна буде розраховувати на тривале збереження білосніжної красивої посмішки.

 

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово