Антибактеріальний ополіскувач для порожнини рота 4 в 1, Biorepair, 500 мл

Кому можна і рекомендується використовувати: Засіб можна використовувати всім, особливо тим, хто хоче захистити і зміцнити зубну емаль.

Кому особливо необхідний ополіскувач: Людям з підвищеною чутливістю зубів і проблемами в тканинах пародонта.

Рекомендації до застосування: Рекомендується використовувати три рази в день після чищення зубів або при неможливості використання зубної щітки із зубною пастою. Перед застосуванням ополіскувач необхідно збовтати. Полоскати не менше 30 секунд, не ковтати. Обмежень за часом і частоті застосувань ополіскувач не має.

Технології та інновації: Емаль і дентин складаються з мінеральних речовин - кристалів гідроксиапатиту. Але, не дивлячись на високий вміст мінеральних компонентів (гідроксиапатиту), вони все ж є дуже крихкими і піддаються поступового руйнування органічними кислотами, стирання і механічних пошкоджень. Відновлення емалі та дентину може забезпечуватися за рахунок матеріалів, які можуть мати як синтетичне походження, так і вироблятися слиною. Лінійка продуктів Biorepair® була створена з метою удосконалення процесу відновлення загублених зубних тканин. Лабораторія LEBSC (Лабораторія екологічної та структурної біологічної хімії) спільно з компанією «Coswell» розробили нову речовину для відновлення мікропошкодження зубної емалі та дентину на основі новітніх нанотехнологій - кристали microRepair®, використовуючи таку науку, як биомиметика. Биомиметика - це інноваційний процес, особливістю якого є копіювання дивовижних функцій живих організмів і застосування їх при створенні інноваційних технологій і методів.

Мікрочастинки гідроксиапатиту microRepair абсолютно ідентичні мінеральному речовині, з якого утворюються дентин і емаль. Мікрочастинки забезпечують заповнення канальців дентину, вивільняючи що входять до їх складу кальцій і фосфор. Дія мікрочастинок, в разі відновлення емалі, опосередковано їх здатністю зв'язуватися з живими тканинами, заповнюючи, таким чином, мікротріщини, що утворилися на емалі зубів, емаль набуває свої природні гладкість і блиск. Також частинки microRepair запобігають утворенню зубного каменю і нальоту завдяки антибактеріальній дії іонів цинку Zn2 +, що входять до складу мікрочастинок і володіють доведеними антисептичними властивостями.

Активні компоненти ополіскувача Biorepair 4-action Mouthwash:

Частинки microRepair® (цінкзамещенний карбонат-гідроксиапатит) - абсолютно ідентичні мінеральному речовині, з якого утворюються дентин і емаль. Саме завдяки цьому подібністю синтетичні мікрочастинки забезпечують відновлення зубної емалі і запечатування дентинних канальців. Іони цинку, що вивільняються з частинок microRepair, надають антисептичну та антибактеріальну дію в порожнині рота, запобігають утворенню нальоту.

Цинк PCA - цинкова сіль пірролідон-карбонової кислоти, антибактеріальний компонент, що знижує гіперчутливість зубів, особливо після процедур професійного відбілюючи і чищення, а також при носінні брекетів.

РVР / VА сополімер - спеціальний полімер, який відштовхує фарбувальні елементи, зберігаючи тим самим білизну зубів.

Сорбітол - це абсолютно натуральний і безпечний компонент, який надає пасті приємний солодкий смак.

Переваги ополіскувача Biorepair 4-action Mouthwash:

Ополіскувач не містить спирту, тому не подразнює слизову порожнини рота, але при цьому має антисептичну дію і знижує зростання числа бактерій. Завдяки своїм бактерицидним властивостям Biorepair 4-action Mouthwash захищає ясна і перешкоджає розвитку гінгівіту. Ополіскувач знижує кількість зубного нальоту, усуває ризик появи зубного каменю і перешкоджає розвитку карієсу. Склад Biorepair 4-action Mouthwash надає йому особливу в'язкість, за рахунок чого засіб здатний утримуватися на зубах, захищаючи емаль і ясна довгий час після полоскання. Унікальні частинки microRepair® відновлюють і захищають зубну емаль, знижуючи її чутливість. Ополіскувач підсилює дію зубних паст Biorepair.

Ополіскувач Biorepair 4-action Mouthwash:

Відновлює і захищає зубну емаль.

Запобігає утворенню зубного нальоту і зубного каменю, тим самим захищаючи зуби від карієсу.

Знижує підвищену чутливість зубів.

Захищає ясна і знижує ризик розвитку захворювань пародонту.

Часто задавані питання:

Завдяки своїй структурі ополіскувач Biorepair 4-action Mouthwash може утримуватися на зубах. Чи не шкідливо це?

Абсолютно ні. У складі ополіскувача немає спирту, тому він не подразнює слизову рота. Крім цього, в ньому відсутні будь-які шкідливі елементи, здатні викликати подразнення слизової або алергічну реакцію.

У складі ополіскувача використовують лимонну кислоту. Чи не шкодить це емалі?

Лимонна кислота в ополіскувачі використовується в невеликих кількостях. Це необхідно для підтримки певного рівня Ph в продукті, однак зубам це абсолютно не шкодить.

Основні характеристики
ВиробникИталия
БрендBiorepair
Возраст примененияДля взрослых и детей от 6-х лет
СоставВода
Объем500 мл
VА сополимермиристоилсаркозинат натрия
Основні характеристики
ВиробникИталия
БрендBiorepair
Возраст примененияДля взрослых и детей от 6-х лет
СоставВода
Объем500 мл
VА сополимермиристоилсаркозинат натрия
Написати відгук

Антибактеріальний ополіскувач для порожнини рота 4 в 1, Biorepair, 500 мл

  • Код товару: 10394951
  • Товар в наявностіДоставка на протязі 10 днів
    • 416 грн

Доставка

Безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн

Оплата

Готівкою, безготівкою, Visa/MasterCard

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово