Зубна паста для чутливих зубів Sensitive Teeth Plus, Biorepair, 75 мл.

Зубну пасту Biorepair® Sensitive Teeth Plus рекомендується застосовувати при виникненні підвищеної чутливості зубів. Вона містить максимальну кількість частинок microRepair® (24% діючої речовини), за рахунок чого ефективно знижується гіперчутливість зубів і відбувається відновлення емалі. Крім того, дана паста дбайливо захищає емаль завдяки дуже низькому рівню абразивності (RDA = 14,7).

Кому можна і рекомендується використовувати: Засіб можна використовувати всім, особливо людям з підвищеною чутливістю зубів.

Кому особливо необхідна паста: Людям, які використовують брекет-системи, і тим, хто пройшов процедуру професійного відбілювання зубів.

Відмінність від Зубний пасти для чутливих зубів Biorepair Sensitive: зміст частинок microRepair збільшено на 4%.

Рекомендації до застосування: Невелика кількість пасти нанести на щітку, акуратними круговими рухами почистити зуби, сполоснути рот водою. Обмежень за часом і частоті застосувань паста не має.

Технології та інновації: Емаль і дентин складаються з мінеральних речовин - кристалів гідроксиапатиту. Але, не дивлячись на високий вміст мінеральних компонентів (гідроксиапатиту), вони все ж є дуже крихкими і піддаються поступового руйнування органічними кислотами, стирання і механічних пошкоджень. Відновлення емалі та дентину може забезпечуватися за рахунок матеріалів, які можуть мати як синтетичне походження, так і вироблятися слиною. Лінійка продуктів Biorepair® була створена з метою удосконалення процесу відновлення загублених зубних тканин. Лабораторія LEBSC (Лабораторія екологічної та структурної біологічної хімії) спільно з компанією «Coswell» розробили нову речовину для відновлення мікропошкодження зубної емалі та дентину на основі новітніх нанотехнологій - кристали microRepair®, використовуючи таку науку, як биомиметика. Биомиметика - це інноваційний процес, особливістю якого є копіювання дивовижних функцій живих організмів і застосування їх при створенні інноваційних технологій і методів.

Мікрочастинки гідроксиапатиту microRepair абсолютно ідентичні мінеральному речовині, з якого утворюються дентин і емаль. Мікрочастинки забезпечують заповнення канальців дентину, вивільняючи що входять до їх складу кальцій і фосфор. Дія мікрочастинок, в разі відновлення емалі, опосередковано їх здатністю зв'язуватися з живими тканинами, заповнюючи, таким чином, мікротріщини, що утворилися на емалі зубів, емаль набуває свої природні гладкість і блиск. Також частинки microRepair запобігають утворенню зубного каменю і нальоту завдяки антибактеріальній дії іонів цинку Zn2 +, що входять до складу мікрочастинок і володіють доведеними антисептичними властивостями.

Активні компоненти пасти Biorepair Sensitive Teeth Plus:

Частинки microRepair® (24%) (цінкзамещенний карбонат-гідроксиапатит) - абсолютно ідентичні мінеральному речовині, з якого утворюються дентин і емаль. Саме завдяки цьому подібністю синтетичні мікрочастинки забезпечують відновлення зубної емалі і запечатування дентинних канальців. Іони цинку, що вивільняються з частинок microRepair, надають антисептичну та антибактеріальну дію в порожнині рота, запобігають утворенню нальоту.
Кремнезем - компонент для дбайливого очищення і полірування зубів.
Сорбітол - натуральний і безпечний компонент, який надає пасті приємний солодкий смак.


Переваги пасти Biorepair Sensitive Teeth Plus:

Зубна паста відновлює зубну емаль за допомогою частинок microRepair, які проникають в дентин і заповнюють його мікротріщини. Паста Biorepair Sensitive Teeth Plus містить неабразивні чистять елементи, які м'яко очищають зуб, не шкодячи емалі. Паста допоможе відновити зуби і знизити чутливість після процедури професійного чищення зубів, а також після професійного відбілювання. Паста підходить як дітям, так і дорослим, не дає ніяких побічних ефектів, адже з її складу виключені парабени, а головне - фтор, який при великій кількості може чинити негативний вплив на стан зубів.

Паста Biorepair Sensitive Teeth Plus:

Відновлює емаль зубів, заповнюючи мікротріщини в тканинах зуба і усуваючи мікропошкодження на емалі.
Забезпечує швидке і ефективне усунення чутливості зубів до гарячого і холодного.
Відновлює зуби після професійних процедур чищення або відбілювання.
М'яко очищає зуби, не завдаючи шкоди емалі.


Як працює паста Biorepair Sensitive Teeth Plus:

Завдяки своїй голчастою структурою частки microRepair вбудовуються в зубну емаль, заповнюючи мікротріщини, відновлюють її і роблять гладкою.
Опускання ясен призводить до оголення дентину, частки microRepair запечатує мікропори дентину. Під мікроскопом видно, що вхід в мікропори дентину запечатаний наночастинками microRepair.
Чутливість зубів знижується протягом 30 секунд.

 

Поширені запитання:

Чи безпечна така паста для дітей?

Так, пасту Biorepair Sensitive Teeth Plus можна використовувати дітям з 6-ти років. У складі пасти немає шкідливих і алергенних речовин, тому вона абсолютно безпечна.

У чому відмінність між звичайними фторвмісними зубними пастами і зубною пастою Biorepair з гідроксиапатиту?

Фтор дійсно здатний захистити зуби від згубного впливу середовища, але він не ремінералізує емаль. Тобто все тріщини і борозенки на поверхні зуба залишаються. Паста Biorepair з частинками microRepair заповнює всі нерівності емалі, роблячи її гладкою.

Основні характеристики
ВиробникИталия
БрендBiorepair
Возраст примененияДля взрослых и детей от 6-ти лет
СоставВода
Объем75 мл
Индекс абразивности (RDA)14
Содержание частиц microRepair24%
Основні характеристики
ВиробникИталия
БрендBiorepair
Возраст примененияДля взрослых и детей от 6-ти лет
СоставВода
Объем75 мл
Индекс абразивности (RDA)14
Содержание частиц microRepair24%
Написати відгук

Зубна паста для чутливих зубів Sensitive Teeth Plus, Biorepair, 75 мл.

  • Код товару: 26805590
  • Товар в наявностіДоставка на протязі 10 днів
    • 338 грн

Доставка

Безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн

Оплата

Готівкою, безготівкою, Visa/MasterCard

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово