Зубна паста зміцнює з медичним наногідроксіапатітом, Apadent®, 60 г

Зубна паста зміцнює з медичним наногідроксіапатітом, Apadent®, 60 г

  • Код товару: 29546360
  • Товар в наявностіДоставка на протязі 10 днів
    • 650 грн

Доставка

Безкоштовна доставка при замовленні від 3500 грн

Оплата

Готівкою, безготівкою, Visa/MasterCard

Кому рекомендується використовувати: Рекомендується людям з підвищеною чутливістю зубів для відновлення зубної емалі.

Кому особливо рекомендується використовувати:

Вагітним жінкам, так як під час вагітності жінки відчувають гострий дефіцит кальцію.

Медичний наногідроксіапатіт (Нано <МГАПІ>):

Забезпечує приплив кальцію в зубні тканини і відновлює їх.
Відновлює структуру зубної емалі, робить її гладенькою.
Ефективно видаляє зубний наліт, перешкоджає утворенню бактерій.


При носінні брекетів:

Брекет-система завдає механічні мікропошкодження емалі.

Нано <МГАПІ> відновлює мінеральний баланс зубів, зміцнює зубну емаль і робить її міцною і несхильною механічній дії брекет-системи.
Нано <МГАПІ> ефективно видаляє зубний наліт навіть у важкодоступних місцях під брекет-системою.


властивості:

Відновлює зубну емаль і бореться з карієсом.
Знищує карієс на ранніх стадіях.
Відновлює мінеральний баланс зубів (реминерализация).
Відновлює прозорість і міцність емалі.
Відновлює мікротріщини і мікродефекти емалі.
Ефективно видаляє зубний наліт і бактерії.
Забезпечує ефективну гігієну порожнини рота.
Містить біосумісні компоненти, ідентичні містяться в організмі.
Можуть користуватися навіть діти.


Застосування наногідроксіапатіта в зубних пастах Apadent:

Гідроксиапатит (скорочено - ГАП) ще в минулому столітті створений в лабораторіях НАСА (Аерокосмічного Агентства США). ГАП - це один з фосфатів кальцію, з якого в основному складається кісткова тканина, а зубна емаль складається з нього практично повністю - на 97%. Мета створення ГАП очевидна - отримати ефективний засіб для відновлення кісткових тканин, зубної емалі. Японська корпорація Sangi придбала всі права на цей унікальний матеріал. В результаті багаторічних досліджень і розробок, по-перше, було створено медичний нано <ГАП>, по-друге, він став основною діючою речовиною зубних паст Apadent. І цей факт визначає унікальні властивості даних засобів для догляду за порожниною рота.

Ефективне видалення зубного нальоту:

Як доведено клінічними дослідженнями, нано <ГАП> утворює міцні зв'язки з частинками, бактеріями зубного нальоту. Саме його нанорозмірних забезпечує особливу міцність цих зв'язків. Образно кажучи, що міститься в зубній пасті Apadent нано <ГАП> «приклеюється» до зубного нальоту міцніше, ніж останній прикріплений до поверхні зуба. Таким чином забезпечується ефективне видалення нальоту зубною щіткою, попереджається утворення карієсу.

Відновлення гладкою і глянсової поверхні зубної емалі:

Гладкі і сяючі зуби - мрія кожного з нас. В даному випадку кошти досягнення зовнішнього ефекту повністю забезпечують і здоровий стан зубної емалі. Кожна мікроскопічна нерівність, западина на поверхні зуба (вроджена чи набута) - це місце природного скупчення бактерій, інтенсивного утворення зубного нальоту. Нано <ГАП>, як сказано вище, - це, власне, і є той «будівельний матеріал», з якого зубна емаль складається і нарощується. Кожна гігієнічна процедура із застосуванням зубної пасти Apadent автоматично запускає процес вирівнювання всіх западин, причому природним чином. В результаті ми попереджаємо карієс і отримуємо чудовий естетичний ефект!

Реминерализация і відновлення зубної емалі на всю її глибину:

Нанорозміри частинок ГАП забезпечують їх проникнення і в глибину тканин, що дає не менш важливий профілактичний, лікувальний результат. Поверхня зубної емалі не представляє собою монолітний щит - це осередки (стрижні) емалі, між якими залишаються канали, що мають в нормальному стані нанорозміри. Кожен прийом їжі - це збільшення вмісту кислоти в ротовій порожнині. Кислота демінералізірующей стінки каналів, призводить до їх руйнування. Кислоту також виділяють і бактерії зубного нальоту - так вони намагаються збільшити розмір каналів, щоб утримуватися в них. При нормальному стані організму дане шкідливий вплив компенсує слина.

По-перше, вона нейтралізує кислоту, по-друге, в ній містяться речовини, необхідні для відновлення (реминерализации) зубної емалі. Але з віком, в результаті різних порушень, цього природного впливу виявляється недостатньо. Дентинні канали послідовно руйнуються. Кінцевий небажаний результат - дупло карієсу. Але на допомогу приходить нано <ГАП> із зубної пасти Apadent! Необхідні речовини, мінерали доставляються безпосередньо до ушкоджених ділянок і відновлюють їх нормальний стан!

Питання та відповіді:

У даному розділі представлені найбільш поширені запитання споживачів зубної пасти APADENT®. Якщо у Вас виникли питання, не представлені в даному розділі, будь ласка, напишіть нам. Наші фахівці постараються Вам відповісти.

1. Чи робить зубна паста APADENT® зуби білішими?

а) Чому колір зубів може бути білим або темніти?

Секрет красивих білих зубів криється в зубної емалі та дентину, з якого складаються зуби. Здорова зубна емаль - напівпрозора. Зуби здаються «білими» через колір дентину, який знаходиться під емаллю.

б) Чому колір зубів може тьмяніти і змінюватися?

У кожної людини колір дентину, з якого складаються зуби, різний, властивий тільки йому. Але при цьому колір дентину може бути змінений під впливом спеціальних стоматологічних препаратів і придбати гарний кремово-білий відтінок.

А причиною тьмяного і потемніло відтінку зубів є руйнування зубної емалі, утворення мікротріщин і пошкоджень на її поверхні. Мікроскопічні подряпини, зубний наліт і втрата мінералів обумовлюють потускнение її кольору, поява білих плям і розвиток карієсу.

в) Зубна паста APADENT®, що містить Медичний наногідроксіапатіт, повертає зубам здоров'я і красу. Медичний наногідроксіапатіт діє в трьох напрямках:

- частки Медичного наногідроксіапатіта зв'язуються з частинками зубного нальоту і ефективно видаляють його;

- частки Медичного наногідроксіапатіта заповнюють тріщини і нерівності на поверхні зубної емалі;

- Медичний наногідроксіапатіт відновлює мінеральний баланс зубних тканин на демінералізовану ділянках, тим самим забезпечуючи процес їх реминерализации.

Медичний наногідроксіапатіт не тільки захищає зуби від карієсу, але і відновлює прозорість і блиск зубної емалі, забезпечуючи здоров'я і красу зубів як з медичної, так і з естетичної точки зору.

2. Чи містить APADENT® абразивні частинки?

Зубна паста APADENT® не містить будь-яких абразивних або відбілюючих компонентів, які можуть привести до пошкодження емалі. Навпаки, Медичний наногідроксіапатіт забезпечує ремінералізацію і відновлює демінералізовану зубну тканину, заповнює мікротріщини на поверхні емалі. Плями, викликані недостатньою кількістю мінералів в зубної тканини і видимі на поверхні зуба, зникають.

3. Що таке Медичний наногідроксіапатіт?

Гідроксиапатит є одним з найважливіших матеріалів, з якого складається наше тіло. Кістки людини на 60% складаються з гідроксиапатиту. Що стосується зубів, то 97% емалі і 70% дентину - це саме гідроксиапатит. Людська слина також містить велику кількість гідроксиапатиту. Вона приносить гідроксиапатит до тканин зубів, щоб відновити зруйнований кислотою мінеральний баланс тканин і уберегти зуби від руйнування. У стоматології гідроксиапатит іноді використовують в якості абразивного матеріалу в залежності від цілей його виробництва і розміру часток. Але Медичний наногідроксіапатіт не є абразивним за рахунок нанорозмірних частинок, при цьому володіє відновлюють емаль властивостями і визнаний ефективним протикарієсні засобом.

4. Чи містить APADENT® фтор? Яким чином він забезпечує захист від карієсу?

Зубна паста APADENT® не містить фтору. Обидва цих компонента - фтор і Медичний наногідроксіапатіт - є активними протикарієсні агентами. Фтор заміщає втрачені мінерали, але сприяє засвоєнню кальцію і фосфату з слини, тим самим роблячи зуби більш стійкими до карієсу. Що стосується Медичного наногідроксіапатіта - кристалічної речовини фосфату кальцію, ідентичного природному гидроксиапатиту, що міститься в тканинах зуба, то він безпосередньо заповнює собою втрачені мінерали, відновлює знаходяться під емаллю демінералізовану зони (первинний карієс) і заповнює мікроскопічні тріщинки на поверхні емалі.

5. Чи допомагає APADENT® в лікуванні захворювань пародонту?

Зубна паста APADENT® містить три діючі речовини, що захищають від захворювань пародонту:

1) цетилпіридиній хлорид зменшує ймовірність утворення зубного нальоту.

2) ε-амінокапронова кислота зменшує кровоточивість ясен.

3) Тритерпенові кислота має протизапальну дію, сприяє загоєнню ран, а також є антиоксидантом.

Крім того, APADENT® містить Медичний наногідроксіапатіт, який видаляє зубний наліт, бактерії та грибкові освіти, викликають різні захворювання пародонту.

6. Як довго потрібно чистити зуби? Як часто можна використовувати APADENT®?

Нанесіть на зубну щітку приблизно 1-1,5 см зубної пасти APADENT® і м'яко, але в той же час ретельно чистите зуби і ясна протягом 3-х хвилин після їжі. Фахівці-стоматологи рекомендують чистити зуби щодня, щоб зберегти Ваші зуби і ясна здоровими, а також своєчасно видаляти бактерії, які скупчуються в порожнині рота.

7. Чи можуть діти користуватися зубною пастою APADENT®?

Медичний наногідроксіапатіт є субстанцією, ідентичною натуральному гидроксиапатиту, що міститься в зубах людини, а також прямим постачальником мінералів, необхідних зубах для захисту від карієсу. Фахівці-стоматологи рекомендують використання зубної пасти APADENT® для зростаючих дитячих зубів.

8. З якого віку дітям можна користуватися пастою APADENT®?

Діти, які можуть виплюнути після чистки зубів залишки зубної пасти, вже можуть користуватися зубною пастою APADENT®. Якщо дитина не може виплюнути залишки пасти, дорослому необхідно допомогти дитині і видалити залишки пасти.

Не змушуйте дітей насильно чистити зуби. Переведіть цей процес в розряд гри. Оберіть спосіб, коли дитині можна в ігровій формі пояснити, як важливо чистити зуби.

9. Який термін придатності у пасти APADENT®?

Термін придатності зубної пасти APADENT® - 3 роки в нерозкриті стані і 1 рік з моменту відкриття тюбика.

Основні характеристики
ВиробникЯпония
Вага60 г
БрендApadent
Возраст примененияДля взрослых и детей от 3-х лет
НазначениеВосстановление эмали
СоставВода
Индекс абразивности (RDA)40
Основні характеристики
ВиробникЯпония
Вага60 г
БрендApadent
Возраст примененияДля взрослых и детей от 3-х лет
НазначениеВосстановление эмали
СоставВода
Индекс абразивности (RDA)40
Написати відгук

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово