Як часто можна використовувати зубний іригатор?

Posted by eugene 22.11.2019 0 Comment(s)

Сьогодні говоримо про те, чи часто можна користуватися іригатором? Оральні водяні пристрої для догляду за ротовою порожниною стали популярними на території СНД. Це іррігатори, застосування яких активно обговорюється стоматологами усього світу. Серед основних причин популярності таких приладів, виділяють:

  • простоту в використанні;
  • універсальність застосування всією сім'єю за рахунок знімних насадок;
  • якісне видалення залишків їжі, захисту зубної емалі, а також догляду за яснами.

Скільки разів можна користуватися іригатором і чому, розберемо далі в статті.

Іригатор

Іригатор - інноваційний помічник або шкідник

Але вони дуже світових фахівців з приводу частого використання іригатором відрізняються. Якщо привести всі до усередненого відповіді, то іригатором не рекомендується користуватися дітям молодше 6-ти років. Також заборонено використовувати іригатор при наявності інфекційних захворювань в порожнині рота, особливо на стадії загострення. Перенесені недавні стоматологічні операції повинні стати черговою причиною відмовив від використання іригатора.

Коли перші 1-2 тижні використання іригатора ясна кровоточать, краще зробити перерву і сходити проконсультуватися зі стоматологом. В ідеалі, повноцінна чистка зубів повинна проводитися після кожного прийому їжі, але на практиці ситуація зовсім інша. Як правило, не у кожного знаходиться час для того, щоб комплексно зайнятися очищенням зубів після прийому їжі, особливо, коли прийом їжі здійснюється поспішаючи, в дорозі. Тому рекомендується чистити зуби 2 рази на день, вранці і ввечері.

За допомогою іригатора санація ротової порожнини складається з наступних пунктів:

  • видалення залишків їжі після сніданку;
  • промивання ротової порожнини іригатором;
  • масаж ясен під сильним тиском рідини, що очищає.

Якщо проблем із зубами не спостерігається, кількість санації за допомогою іригатора можна скоротити до 1 разу на 1-2 дня. Дотримання такого режиму дозволить зберегти гігієну ротової порожнини і не отримати серйозних захворювань зубної емалі в майбутньому. Такий режим підійде для кожної людини, як для дитини, так і для дорослого.

Що стосується використання іригатора з проблемними зубами, тут все індивідуально. Особливо це стосується людей, які мають шкідливі звички до тютюну, а також вагітних жінок. Ослаблені ясна потребують комплексного догляду, тому для таких громадян рекомендовано використання іригатора 2-3 рази на день. Найкраще придбати пристрої від компанії Waterpik, вони відрізняються високою якістю, легкістю у використанні і довговічністю.

Іригатори Waterpik призначені для комплексного догляду за ротовою порожнину. Вони усувають неприємний запах з рота, борються з проблемами запалення ясен, виключають розвиток таких хвороб, як: гінгівіт, пародонтит. У комплекті з іригатором поставляються кілька знімних насадок, кожна з них відрізняться своїм призначенням.

Наприклад, насадки для брекетів і імплантів Watepik PS-100E призначаються для догляду за брекет-системами, насадка ефективно добирається в місця кріплення брекетів і ортодонтичних систем. З таким завданням не впораються електричні зубні щітки, тому використання іригатора незаперечно. Щоб промити протези, рекомендовано використовувати насадку пародонтологічний Watepik PP-100E, а для очищення зубної емалі підійде насадка ортодонтическая Watepik OD-100E, за допомогою якої зуби придбають природну білизну.

Іригатори

Щоденний догляд за ротовою порожниною за допомогою іригатора дозволить набагато рідше відвідувати стоматолога, а також забути про проблеми з карієсом і суміжними стоматологічними захворюваннями.

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3000 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово