Іригатор для чищення міжзубних щілин

Posted by eugene 06.12.2019 0 Comment(s)

Стандартні зубні щітки не завжди можуть ефективно виконувати всі покладені на них функції. Прибрати все залишки їжі, дрібні частинки фруктів або м'яса, що застрягли під зубами, буває непосильним завданням для звичайної зубної щітки. До того ж, не всі вміють ефективно чистити зуби. Деякі зовсім приділяють цьому процесу всього лише 30-40 секунд на 1 сеанс. Однак такого показника навіть для поверхневої чистки зубної емалі недостатньо.

Як правильно чистити зуби

Нормальна чистка зубів повинна відбуватися не менше, ніж 2 хвилини на 1 сеанс. Також не варто забувати, що зуби мають ряд важкодоступних місць, куди звичайній щітці вкрай складно дістатися. До таких місць відносяться:

  • міжзубні проміжки;
  • зубодесневиє складки;
  • задні зуби;
  • мову.

Карієс любить утворюватися як раз в подібних зонах, тому сказати, що за допомогою класичної зубної щітки можна на 100% протидіяти карієсу , не можна. Вважається, що для повноцінного догляду за міжзубними проміжками досить використовувати флоси або зубні нитки. Вони бувають круглими або щільними. Є навіть нитки з натурального шовку, однак і вони не можуть на 100% гарантувати видалення залишків їжі з міжзубного простору. З таким завданням може впоратися іригатор.

Чому іригатор краще класичної зубної щітки

Ирригатор

 

З кожним днем стає все менше людей зі здоровими зубами. На розвиток карієсу впливає не тільки їжа, але і бурхливий темп життя, коли через брак часу потрібно перекушувати на льоту, а чистити зуби в русі не завжди зручно. Крім того, авітаміноз, нестача корисних мікроелементів також негативно позначаються на стані зубної емалі.

Їжа щоденного вживання, вода, шкідливі звички, все це впливає на зубну емаль. Тому за нею потрібен постійний і ефективний догляд. З цим допоможе іригатор. Це інноваційний пристрій для догляду за ротовою порожнину, яке ефективно впоратися із запобіганням карієсу, кровоточивістю ясен, відбілюванням зубів і видаленням залишків їжі з міжзубних щілин. Крім того, за допомогою іригатора можна очистити стоматологічні конструкції, як імплантати, брекет-системи, коронки.

Принцип роботи іригатора полягає в подачі спеціальної стоматологічної рідини або кип'яченої води на зуби, під сильним тиском. Залежно від моделі іригатора, натиск подачі рідини буває розпорошеним, постійним, пульсуючим або центровані. Для зручного використання іригатора, в ньому передбачена ергономічна ручка.

За допомогою іригатора одночасно видаляється зубний наліт, зміцнюються стінки судин, нормалізується кровообіг у всій ротовій порожнині. У людей з кровотечею ясен, стан нормалізується вже після перших застосувань іригатора. Виділяють стаціонарні і портативні іррігатори.

Моделі для стаціонарного використання відрізняються великою кількістю функцій і великими габаритами. Що стосується переносних іригаторів, вони мають такий же ряд функцій, але більш слабкий акумулятор. Переносні іррігатори вимагають постійної зарядки батареї. Зате їх з легкістю можна утримати в одній руці, помісити в кишеню сумки і всюди носити з собою.

Незалежно від типу іригатора, він може використовуватися всіма членами сім'ї. Для цього в пристрої передбачені знімні насадки різного типу, одні - для відбілювання, інші - для чищення, треті для зняття кровоточивості ясен. Всі технічні характеристики насадок вказуються на їх коробці, також цей момент можна уточнити у продавця-консультанта. < p>

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3000 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово