Огляд іригатора Waterpulse v300

Posted by eugene 29.01.2020 0 Comment(s)

Компанія Waterpulse заснована в 2012 році. З моменту свого створення вона удостоїлася десятків нагород і має ряд патентів в області створення прогресивних пристроїв по очищенню ротової порожнини. Порівнювання Waterpulse з іншими виробниками стоматологічних приладів і аксесуарів, компанія відрізняється упором на якість і функціональність своїх пристроїв.

Огляд іригатора Waterpulse v300

Фірма Waterpulse надає кінцевому споживачеві широкий вибір пристроїв для гігієни порожнини рота. У своїх приладах керівництво копанні намагається поєднати такі характеристики:

 • надійність;
 • якість збірки;
 • багаторічний досвід;
 • інноваційні технології.

Сьогодні цей виробник товарів для порожнини рота не зупиняється в розвитку. З кожним роком виходять нові моделі електричних зубних щіток , іригаторів і насадок для них. Про одному популярному пристрої від Waterpulse, іригатором V300, поговоримо далі в статті.

Waterpulse V300

Іригатор Waterpulse V300 і його особливості

Пристрій є класичним представником сімейства іригаторів від китайського виробника. Іригатор має місткий резервуар для рідини, ємністю в 800 мл. Кілька сумних насадок дозволяють використовувати прилад всієї сім'ї. Іригатор вийшов на світовий ринок в 2019 році, новинка стала користуватися широким попитом вже через кілька місяців продажів.

Своєю популярністю іригатор Waterpulse V300 зобов'язаний такими характеристиками:

 • низькому рівню шуму;
 • великої потужності;
 • європейської вилці;
 • 10 ступеням регулювання тиску подачі рідини;
 • цікавому дизайну;
 • компактним габаритам;
 • м'якому шлангу і ергономічної рукоятці.
 • ціна на початок 2020 року 1650 грн.

Працює пристрій на основі пульсуючого технології подачі стоматологічної рідини або чистої води з резервуара. Завдяки цьому іригатор повністю забезпечує видалення залишків їжі з поверхні зубів, навіть з важкодоступних місць.

Крім того, іригатор допомагає доглядати за різними стоматологічними конструкціями, включаючи: брекет-системи, коронки, імплантати, протези, мости . З них видаляють всі шкідливі бактерії і мікроелементи. Як засіб для профілактики гінгівіту, іригатор Waterpulse V300 на 90% ефективніше.

іригатор Waterpulse V300

Проведені дослідження показали, що пристрій дозволяє до 93% позбутися від кровоточивості ясен через 3 тижні після початку використання іригатора. Чистота ясен досягається вже через 14 днів з моменту користування іригатором.

Ціни на пристрій коливаються в межах від 1643 до 1899 гривень. З огляду на перелічені характеристики і користь , така сума не повинна зупиняти потенційних покупців іригатора від успішного оформлення замовлення.

Порівняння з конкурентами

У порівнянні з іригатором Waterpik 300, зі своїм основним конкурентом, Waterpulse V300 вкрай його нагадує за своїми функціональними особливостями. Таблицю схожості розглянемо далі.

Модель іригатораМожливість догляду за стоматологічними конструкціямиНаявність в комплекті знімних насадокПульсуюча технологія подачі рідиниМожливість очищення зубодесневих кишень
Waterpulse V300++++
Waterpik 300++++

На обидва пристрої надається гарантія від виробника терміном на 2 роки. Працюють пристрої від електричної мережі.

Яскравим відмінністю вищеперелічених іригаторів, є ємність резервуара для рідини. У іригатора Waterpulse V300 вона має ємність в 0.8 літра, а у Waterpik 300 0.45 літра.

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3000 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово