Який вибрати засіб для полоскання рота

Posted by eugene 29.07.2020 0 Comment(s)

Практично кожному відомо, що своєчасна і систематична чистка зубів здатна запобігти розвитку карієсу і ряду суміжних стоматологічних захворювань. Але не всім відомо, що важливість використання ополіскувача для рота так само висока, як і потреба застосування зубної щітки. Ополіскувачі грають важливу роль в сфері гігієни ротової порожнини. З їх допомогою зуби стають міцнішими і приймають красивий природний колір.

Щоб не помилитися з вибором ополіскувача для рота, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом нижче.

Ополіскувач для зубів

 

Які бувають ополіскувачі для рота і що входить в їх склад

Всі ополіскувачі для рота можна розділити на три великі групи:

  • Рідини лікувального впливу. Це розчини для ополіскування ротової порожнини. У складі яких міститися один або кілька антисептичних засобів. Як антисептик можуть використовуватися тріклозхан, хлоргексадін або бензидамін. Такого формату ополіскувачі відрізняються заспокійливим ефектом. Вони призначені для використання при запаленні слизової оболонки рота або ясен. Можуть використовуватися для щоденного чищення зубів.
  • Профілактичні ополіскувачі. Дані кошти для ротової порожнини рекомендовані стоматологами для щоденного застосування. Їх можна використовувати до і після їжі. Профілактичні ополіскувачі відрізняються зміцненням емалі, зниженням розвитку шкідливих бактерій в роті і запобіганням нальоту. Користуватися подібними засобами для ротової порожнини можна по 3-5 раз в день.
  • Відбілюючі ополіскувачі. Це окремий виток серед усіх стоматологічних ополаскивателей для ротової порожнини. Призначаються дані розчини виключно для відбілювання зубної емалі. Використовувати такі кошти потрібно тільки за рекомендацією лікаря. Ополіскувачі з високим вмістом фтору не рекомендуються до використання дітьми до 12 років, так як це може негативно позначитися на міцності зубної емалі. Цей фактор варто враховувати в момент покупки ополіскувача для рота.

Чи можна поєднувати полоскання рота і чищення зубів?

Поєднувати чистку зубів з використанням ополіскувача, не просто можна, а й треба. Це дасть можливість на 99% позбутися від шкідливих бактерій, які живуть в ротовій порожнині, межзубном просторі і слизовій оболонці рота. Щоденний догляд за зубами за допомогою зубної щітки і ополіскувача дозволить скоротити походи до стоматолога, а також запобігти появі карієсу.

Ополіскувач для зубів

Як часто потрібно полоскати рот?

Полоскати рот рекомендується після кожного чищення зубів. Виконувати таку процедуру коштує не менше 2-х разів на день, вранці і ввечері. Використання очищає рідини - відмінний вибір в якості максимального захисту від карієсу. Комплексний вплив на поверхню зубів дозволить посилити їх цілодобову захист від шкідливих мікроорганізмів і зберегти баланс мікрофлори в роті.

Сама процедура ополіскування ротової порожнини за допомогою спеціального стоматологічного розчину, повинна становити не менше 20 секунд за 1 раз. Найкраще використовувати ополіскувачі в складі яких міститься невелика кількість фтору. Фтор відіграє важливу роль в збереженні зубної емалі, її зміцненні та відбілюванні. Головне, щоб зміст цього елемента в складі ополіскувача для рота не перевищувало допустимих норм.

Це простий і вкрай ефективний спосіб профілактики більшості стоматологічних захворювань. Купівля очищувача для рота доступна широкій аудиторії.

Висновок щодо вибору ополіскувача

Не можна недооцінювати актуальність покупки ополіскувача для рота. Цей засіб допомагає запобігти карієс, а також служить для виконання наступних функцій:

  • видалення частинок їжі;
  • зниження запалення і кровоточивості ясен;
  • позбавлення від неприємного запаху з рота;
  • зміцнення зубної емалі на довгостроковій перспективі;
  • відбілювання зубної емалі.

Вибрати ополіскувач для рота можна самостійно, або ж порадившись зі своїм стоматологом. Все залежить від конкретного випадку, чи потрібен ополіскувач для профілактики, протидії карієсу або відбілювання зубної емалі.

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово