З чого складається зубна паста?

Posted by eugene 28.08.2020 0 Comment(s)

Практично кожен знає про користь зубної пасти, що вона необхідна для підтримки здорової мікрофлори порожнини рота, а також для запобігання карієсу і ряду суміжних стоматологічних захворювань. Але, далеко не всім відомо, які інгредієнти можуть використовуватися в складі зубної пасти і яку основну функцію вони виконують.

Налічується понад 10 різновидів інгредієнтів зубних паст, кожен з яких має низку свіх особливих функцій. Про те, для чого потрібен тій чи інший інгредієнт зубної пасти, чому його використовують і в якій кількості, поговоримо далі в статті.

 

Які бувають інгредієнти зубної пасти і для чого вони потрібні

 

Склад сучасної зубної пасти

Фторид олова

Цей інгредієнт призначений для боротьби з утворенням каріозних порожнин. Він потрібен у складі зубної пасти для підтримки здорового стану ясен. Також інгредієнт виконує функцію захисту для чутливих зубів. Фторид олова використовують у більшості сучасних зубних паст. Він рекомендований для використання з ослабленими зубами. Підходить для видалення неприємного і стійкого запаху з рота.

Хлорид олова

Це стабілізатор, який необхідний у складі зубної пасти для підтримки ослабленою емалі. З його допомогою поліпшується стан ослабленою емалі, стабілізується її складу. Хлорид олова використовують у складі зубної пасти для захисту ясен від підвищеної чутливості. Це якийсь антисептик для зубів.

Фторид натрію

Часто використовується в зубній пасті для дорослих і дітей старше 12 років. Це активний інгредієнт в боротьбі з карієсом, на ранніх стадіях цього захворювання. Завдяки фтору сповільнюється руйнування зубної емалі і відновлюється її структура. Емаль захищається від впливу кислотних елементів. Використання фторидів в зубній пасті для дітей також доречно, але тільки в мінімально допустимому кількості.

Цинк

Лакатена і цитрат цинку необхідні для усунення бактерій з поверхні зубної емалі. Також вони використовуються в складі зубної пасти для усунення неприємного запаху з рота і запобігання появи зубного каменю.

Гліцерин

Частий гість у складі кошти для очищення зубів, який необхідний для зниження її рівня в'язкості. За допомогою гліцерину зубної паста набуває звичну всім консистенцію і не висихає всередині тюбика.

Гідратований діоксид кремнію

Це абразив, який необхідний для відбілювання зубної емалі. З його допомогою з поверхні емалі видаляються пігментні плями. Його використовують в зубних пастах, які призначені для відбілювання поверхні зубів.

Мел або карбонат кальцію

Абразив, який потрібен в складі багатьох сучасних зубних паст для дбайливого видалення пігментації емалі.

Гексаметафосфат натрію

Даний компонент зубної пасти потрібен для запобігання зубного нальоту. Він використовується в складі зубної пасти для користувачів усіх вікових груп.

Пропіленгліколь

Це зволожувач, він необхідний для підтримки потрібного рівня в'язкості очищувача порожнини рота.

ПЕГ 6

Даний інгредієнт використовується у всіх сучасних зубних пастах. Завдяки йому паста набуває однорідну консистенцію і стає приємною при використанні в порожнині рота. Надмірне вживання даного компонента в складі зубної пасти може привести до передчасного закінчення її терміну придатності.

Вода

Використовують воду в складі більшості сучасних зубних паст. Це розчинник для більшості інгредієнтів, які використовуються також в складі зубної пасти.

Фосфат тринатрію

Необхідний компонент для підтримки потрібного рівня кислотності в складі очисника ротової порожнини. Крім того, даний інгредієнт необхідний для підтримки цілісності продукту.

Глюконат натрію

Необхідний для забезпечення ефективності фториду олова, якщо даний компонент міститься в складі конкретної зубної пасти.

Склад сучасної зубної пасти

Крім перерахованих вище інгредієнтів в складі очисника ротової порожнини можуть використовуватися ароматизатори різного типу. Вони необхідні для додачі приємного аромату даного продукту. В основному фруктові ароматизатори використовуються для дитячих зубних паст. У складі зубної пасти для дорослих і дітей від 12 років, практично не використовують ароматизаторів.

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово