Корисні гаджети для догляду за зубами і порожниною рота

Posted by eugene 01.07.2020 0 Comment(s)

Про електричні зубні щітки і іригатори для порожнини рота слухали багато. Це сучасні девайси для повноцінного догляду за порожниною рота, за допомогою яких можна позбутися від ряду стоматологічних захворювань і стати володарем красивої посмішки. Однак, є ще ряд гаджетів для догляду за ротовою порожниною, про які не всі чули.

У даній статті мова піде про трейнери з вібруючими капами, про USB стерилізатори для зубних щіток, а також про міні-лабораторії для діагностики стоматологічних захворювань онлайн.

Що таке трейнер з вібрацією і чому його варто придбати

Трейнера називається пристрій, який призначається для фіксації ортодонтичних кап і брекет-систем. Служить це пристосування для вирівнювання складних прикусів. Капа або брекети фіксуються на трейнера таким чином, щоб трейнер зручно було тримати однією рукою і помістити ортодонтические конструкції в ротову порожнину.

Чистити зуби

Завдяки використанню даного гаджета протягом 20 хвилин кожен день протягом 1-2 місяців, зуби помітно стануть рівніше. Перші результати роботи трейнера буде видно вже через 1-2 місяці з початку його використання. В цілому, терміни вирівнювання зубного прикусу будуть залежати від складності конкретного клінічного випадку, а також від правильного і регулярного використання трейнера з каппой.

За допомогою цього пристрою вийде позбутися виступаючого через зубів мови. Також вирівнювання зубного прикусу допоможе запобігти такі наслідки:

  • пародонтоз через нерівномірне навантаження на зуби;
  • неконтрольований скрегіт зубів в нічний час;
  • травми слизової оболонки рота;
  • дефекти дикції і порушення у мовленні;
  • клацання щелепою;
  • зниження самооцінки через дефекти з зубами.
Для зубів

При використанні такого гаджета варто бути гранично уважним, так як вібрації ортодонтической капи понад 20 хвилин в день, можуть привести до появи травматичного періодонтиту.

У чому переваги покупки USB-стерилізатора для зубних щіток

Дані гаджети для догляду за порожниною рота є невеликі прямокутні коробочки, усередині яких є місце для зубної щітки. Є стерилізатор циліндричної форми.

Виготовляються подібні стерилізатори з пластика. USB-стерилізатори здатні продезінфікувати насадки для електричних зубних щіток, а також класичні зубні щітки. Робиться це за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Після проведення процедури стерилізації зубної щітки, з її поверхні на 99% видаляються шкідливі бактерії, а також зникає стійкий неприємний запах.

Пристрій для зубів

Принцип дії такого приладу досить простий. Щітку поміщають всередину стерилізатора, сам прилад підключають через USB шнур до ПК або електромережі. Процес стерилізації займає близько 5-8 хвилин.

У комплекті разом із стерилізатором входить USB шнур, гарантія користувача, пластиковий блістер, а також інструкція із застосування.

Для зубів

Щоб закріпити стерилізатор на стінці у ванній кімнаті, доведеться придбати спеціальне кріплення. У деяких моделях даних гаджетів кріплення йде в комплекті. Рейка кріпиться до стіни, з сам стерилізатор кріпиться до рейки. Таке кріплення просте у використанні, а також надійне. При необхідності стерилізатор легко демонтувати зі стіни, щоб зарядити його акумулятор.

Навіщо потрібні міні-лабораторії

У домашніх умовах можна отримати чітку картину стану зубів і слизової рота, для цього передбачені міні-лабораторії аналізу слини. Собою гаджети представляють невелику ємність з ручкою і спеціальної головкою для порожнини рота.

Пристрій для зубів

Поклавши спеціальну головку в порожнину рота, вона вбирає невелика кількість слини, яка після передається в ємність. Усередині ємності розташовані спеціальні реагенти, за допомогою яких проводиться моментальний аналіз змісту слини. Завдяки позначок на ємності, можна дізнатися, допустимий чи рівень бактерій в роті.

Всі аналізи в режимі онлайн можна передати свого лікаря і отримати від нього констатацію. Подібні гаджети актуально використовувати в ситуаціях, коли немає практичної можливості звернутися до стоматолога і отримати від нього консультацію.

Замовлення зворотнього дзвінку

Ім'я

* Номер телефону

Передзвоніть мені
Будь ласка, зачекайте
Запит успішно відправлено.

Заповніть форму і менеджер зв'яжеться з Вами

Ваше ім'я

* Ваш телефон *

Підтвердити замовлення
Будь ласка, зачекайте
Дякуємо. Ваше швидке замовлення успішно відправлено. Незабаром ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей.

Безкоштовна доставка

від 3500 грн

Гарантія від виробника

Оплата готівкою або карткою

Замовлення онлайн цілодобово